Vi er ikke på telefonerne mellem 9.00 og 10.00 tirsdag den 10. marts Vi ser frem til dit opkald senere på dagen

Det er muligt for alle medlemmer at afgive fuldmagt til vores generalforsamling lørdag d. 26. marts.

Kan du ikke deltage i vores generalforsamling nu på lørdag, vil vi opfordre dig til at gøre din stemme gældende gennem en fuldmagt. Vi har gjort det let for dig at udfylde fuldmagten, og du har helt indtil d. 25. marts klokken 23.59.

Er du tilmeldt generalforsamlingen fysisk i Odense eller online, er du selvfølgelig stadig velkommen til at udfylde en fuldmagt på forhånd. Du kan så ikke stemme til generalforsamlingen, men du må gerne stille spørgsmål.  

Afgiv fuldmagt her.

Tilmeld dig webinar: Din store guide til skat og pension

Onsdag den 11. marts 2026 klokken 17.00-18.00 får du et klart overblik over de vigtigste sammenhænge mellem skat, pension og forskudsopgørelse/årsopgørelse.

Bliv klar til årsopgørelsen

Den 23. marts kan du se din årsopgørelse for 2025 på skat.dk. Indbetaler du privat, har skiftet arbejde eller indbetaler pension flere steder, bør du tjekke, om du har indbetalt for meget, og at dine fradrag står rigtigt.